Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiPRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email

 

 

Załączniki:
Pobierz (KARTA ZGŁOSZ. 2018.pdf)Karta zgłoszenia[ ]32 Kb
Pobierz (REGULAMIN 2 -2018.pdf)Regulamin [ ]53 Kb
 
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE PDF Drukuj Email

 

 
Betlejemskie Światło Pokoju PDF Drukuj Email

Związek Harcerstwa Polskiego od 1991 r. organizuje Betlejemskie Światło Pokoju. Tradycją jest, iż ZHP otrzymuje Światło od słowackich skautów. Przekazanie Światła odbywa się naprzemiennie raz na Słowacji, raz w Polsce.

Nasza Łubnicka Gromada Zuchowa „WŁÓCZYKIJE” po raz drugi wzięła udział w tym wydarzeniu organizując wyjazd po Światełko Pokoju w dniach 16-17 grudnia. Tym razem pojechaliśmy wspólnie z harcerzami z Ruszczy, a nasza bazą na czas pobytu był Górski Ośrodek Jeździecki w Bukowinie Tatrzańskiej. W tym roku w programie znalazła się wędrówka zielonym szlakiem na Polanę Rusinową oraz wieczorny kulig z ogniskiem.

Więcej…
 
MIKOŁAJKI Z CENTRUM KULTURY PDF Drukuj Email

Centrum Kultury w Łubnicach zorganizowało dla najmłodszych Spotkanie Mikołajkowe. W oczekiwaniu na Św. Mikołaja dzieci pod czujnym okiem instruktorów przygotowywały prace manualne. Po wykonaniu mikołajkowych pędzli przyszedł czas na gry i zabawy w rytm zimowych piosenek. Najbardziej spodobało się dzieciom rzucanie śnieżkami styropianowymi, aż w końcu nadszedł najbardziej oczekiwany moment... Pojawił się św. Mikołaj... Były prezenty, uściski i buzie uśmiechnięte. Serdecznie dziękuję za wsparcie finansowe naszej inicjatywy przez Pana Pawła Kozła. Dzięki wsparciu paczki dzieci były bogatsze o dodatkowe słodkości.


 
MIKOŁAJKI Z CENTRUM KULTURY PDF Drukuj Email

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 58

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016