Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiHUBERTUS ZIEMI STASZOWSKIEJ PDF Drukuj Email

 

 
OFERTA KULTURALNA NA ROK 2017/2018 PDF Drukuj Email

 

 
"Razem w Drodze" zlot karawaningowy w Łubnicach PDF Drukuj Email

W dniach 8- 10 września br. na terenie gminy Łubnice odbyło się V Terenowe Spotkanie Członków Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego ,,Razem w Drodze". Do Łubnic przybyło 25 załóg (55 osób) z całej Polski. Załoga, która pokonała najwięcej kilometrów, by spotkać się w Łubnicach, przyjechała aż z Wejherowa. Coraz więcej fanów zyskują samochody z przyczepą i kampery, które wielu nazywa pieszczotliwie ,,domkami na kółkach". W europejskich krajach moda na taką formę wypoczynku święci triumfy od dawna. W Polsce karawaning szybko zdobywa nowych zwolenników. Wśród mieszkańców gminy Łubnice kampery i przyczepy stacjonujące na placu rekreacyjnym wzbudzały bardzo duże zainteresowanie.

Więcej…
 
ZLOT KARAWANINGOWY PDF Drukuj Email

 

 
DOŻYNKI GMINNE 2017 PDF Drukuj Email

Tegoroczne obchody święta planów z racji niekorzystnych warunków pogodowych odbyły się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Łubnicach, gdzie mieszkańców gminy i przybyłych gości powitała wójt gminy Łubnice Anna Grajko.

Następnie starostowie tegorocznych dożynek Dorota Komasara i Józef Dulęba uroczyście przekazali gospodarzowi gminy tradycyjny bochen chleba i bukiet dożynkowy.

Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Leszek Ziółek sekretarz gminy, członkowie: ks. Krzysztof Serafin proboszcz parafii Beszowa i Mariusz Bolon - Centrum Kultury w Łubnicach, dokonała oceny wieńców przygotowanych przez poszczególne sołectwa.

 


Pierwsze miejsce w konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy po raz drugi z rzędu zdobyło sołectwo Grabowa, które reprezentowali gospodarze Renata Głozowska i Michał Dach.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 58

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016