Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiWojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej PDF Drukuj Email

 

Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach

zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.

Poniżej regulamin i karty zgłoszeń.

Załączniki:
Pobierz (karta zgłoszenia 2017.jpg)karta zgłoszenia[ ]2294 Kb
Pobierz (nieprof reg 2017 str1.jpg)Regulamin 1[ ]3203 Kb
Pobierz (nieprof reg 2017 str2.jpg)Regulamin 2[ ]3171 Kb
 
DOŻYNKI GMINNE PDF Drukuj Email

 

 
BIESIADA ŁUBNICKA 2017 PDF Drukuj Email

 

22 lipca na placu rekreacyjnym w Łubnicach bawiły się tłumy podczas ,,Biesiady Łubnickiej " na śląską nutę. Impreza rozpoczęła się występami dzieci z sekcji tanecznej działającej przy Centrum Kultury w Łubnicach oraz śpiewającej młodzieży z terenu gminy. Dobrą muzykę i świetną zabawę zgromadzonej publiczności zapewnił także Zespół Estradowo- Ludowy ,,Łubnicka Nuta".

Śląska Kabaretowa Grupa Biesiadna FEST doskonale wprowadziła wszystkich w śląskie klimaty. Grupa FEST to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana muzyka. Atrakcją imprezy był niewątpliwie koncert Mariusza Kalagi z zespołem.

Więcej…
 
BIESIADA ŁUBNICKA 2017 PDF Drukuj Email

 

 
PIKNIK WĘDKARSKI PDF Drukuj Email

W słoneczną niedzielę, 25 czerwca br. po raz drugi przy zbiorniku wodnym Żwirownia w Budziskach odbyły się spławikowe zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży.

W zawodach udział wzięło 23 osoby. Po zakończonych połowach odbyło się ważenie oraz przydzielanie punktów przez sędziego zawodów Tomasza Klimczaka.

Zwycięzcą zawodów okazał się Jan Szymura z Orzelca Dużego, który wspólnie z tatą złowił największą ilość ryb, za co otrzymał puchar, nagrodę w postaci aparatu fotograficznego oraz dyplom za zdobycie I miejsca.

Pozostałe osoby biorące udział w pikniku niezależnie od wyniku również otrzymały nagrodę rzeczową oraz dyplom. W imieniu posła Michała Cieślaka nagrody wręczyli Edgar Kobos i Ewa Szymura. W trakcie trwania pikniku uczestnicy częstowali się kiełbaską z grilla.

Piknik miał na celu promocję aktywnej formy spędzania wolnego czasu, integrację dzieci i młodzieży oraz promowanie walorów przyrodniczych naszej gminy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 58

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016