Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiLATO z KULTURĄ PDF Drukuj Email

 

 

 
PIKNIK WĘDKARSKI PDF Drukuj Email

 

 
Dzień Dziecka – święto wszystkich dzieci na całym świecie PDF Drukuj Email

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jest to okazja do organizowania specjalnych akcji, koncertów i zabaw w szkołach i instytucjach uświetniających dla uświetnienia tego dnia.

Dla rodziców to okazja na spędzenie dodatkowego czasu ze swoimi dziećmi, składania im życzeń z okazji Dnia Dziecka oraz obdarowania swoich pociech prezentami. Jednak najlepszym prezentem dla każdego dziecka jest przede wszystkim miłość, troska i zainteresowanie ze strony jego rodziców.

Więcej…
 
Piknik na ludowo PDF Drukuj Email

Kto nie miał pomysłu jak spędzić sobotnie popołudnie mógł uczestniczyć w ,,Pikniku na Ludowo" , który odbył się 27 maja na placu przy Centrum Kultury. Późnym popołudniem odbyły się warsztaty manualne. Dzieci pod okiem instruktorów zdobiły torby ekologiczne motywami folkowymi. Odbyły się również warsztaty lepienia z gliny i kiermasz darmowej książki. Każdy mieszkaniec mógł powiększyć swoją bibliotekę o ciekawe pozycje o różnej tematyce, które były dostępne na kiermaszu. Na zakończenie pikniku na placu zaprezentował się Zespół Estradowo- Ludowy ,,Łubnicka Nuta". Piknikiem rozpoczęliśmy tegoroczny sezon imprez plenerowych.

Więcej…
 
Wycieczka do ENERGYLANDII PDF Drukuj Email

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 58

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016