Dołącz do Nas na Facebook
kliknij tutaj
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FILMY PROMUJĄCE GMINĘ ŁUBNICE

 

 

 

Licznik odwiedzin

LicznikiPRZEDSIĘBIORCĄ BYĆ! PDF Drukuj Email

 

 
FERIADA 2017 PDF Drukuj Email

 

 
"ŚPIEWAJCIE I GRAJCIE MU..." PDF Drukuj Email

W dniu 20 stycznia 2017 roku, aby tradycji stało się zadość, Centrum Kultury w Łubnicach zorganizowało „Przegląd Kolęd i Pastorałek”. Już od progu magię świąt przypominała piękna scenografia i wyjątkowe dekoracje. W atmosferę tego wyjątkowego wieczoru wprowadziła wszystkich dyrektor Centrum Kultury Aleksandra Stachniak, witając uczestników i gości.

Do przeglądu zgłosiło się 70 uczestników w różnym przedziale wiekowym. Przegląd został podzielony na poszczególne kategorie wiekowe: przedszkole, szkoła podstawowa, młodzież i dorośli. Artyści zachwycili słuchaczy pięknem głosu i oryginalnością prezentacji. Dobór repertuaru oraz walory artystyczne wykonawców oceniła zgromadzona publiczność przyznając Grand Prix w każdej z kategorii.

Więcej…
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY PDF Drukuj Email

 

 

Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie "Rzeka Wisła zimową porą". Przedmiotem Konkursu jest wykonanie pracy fotograficznej wiślańskich pejzaży, obiektów hydrotechnicznych (mosty, progi, regulacje rzeki) lub walorów przyrodniczych rzeki Wisły (zwierzęta, rośliny, skałki, itp.) na odcinku rzeki płynącym na obszarze LGD – Dorzecze Wisły. Konkurs trwa od 11 stycznia 2017 roku do 10 lutego 2017 roku. Szczegółowe informacje na temat warunków Konkursu, w tym Regulamin oraz Formularz Zgłoszenia i Deklaracja znajdują się poniżej. Życzymy powodzenia w Konkursie.

 
Przegląd Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj Email

 

Załączniki:
Pobierz (KARTA ZGŁOSZENIA.pdf)Karta zgłoszenia[ ]31 Kb
Pobierz (REGULAMIN -2017.pdf)Regulamin przeglądu[ ]50 Kb
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 54

System CMS Joomla Design: Kamil Kondek Copyright: CK Łubnice 2016